Новини

Жінка за кермом - король доріг

З левиним благородством розсікають дами по київських дорогах, ну як Ви не намагайтеся - не зустрінете автомобілістку, яка лише через нехороший настрій буде підрізати і хамити. За своєю природою жінки не схильні до агресії, тільки звичайно якщо питання не стосується дитини або особистої самоповаги, в іншому випадку - пощади не буде.

 

За статистикою, 43% водіїв Києва - жінки. Знов-таки, як показує статистика, частіше в ДТП потрапляють чоловіки. Ну а якщо говорити про курйозні випадки пов'язаних зі стилем «жіночої їзди і методах паркування», що таїти, жінки надмірно акуратні і повільні водії. У зв'язку з тим, що жінки більш старанні і посидючі, вони завжди на 5 + знають правила дорожнього руху, а ще, саме у жінок інстинкт самозбереження розвинений більше, ніж у чоловіків. 

Хоча, варто сказати водій водієві ворожнеча, жінки-ліхачкі теж існують, причому рівень водіння абсолютно ні в чому не поступається чоловікам. Згадати тільки Марію де Віллоту, яка в 2007 році вона стала бронзовим призером німецького "кузовного" першості ADAC ProCar.


А легендарна пані Римська-Корсакова, хвацько пілотувала півторатонний «Мерседес». У численних змаганнях на регулярність ходу, як тоді називали ралі, вона становила гідну конкуренцію чоловікам. 

Жінки водії, потроху освоюють і суто чоловічу роботу, наприклад, таксист – апріорі чоловік, а ось і ні. На правах автора, дозволю сказати, що вирушаючи в дорогу з жінкою таксисткою, позитивних емоцій набагато більше! Мені здається компаніям, що надають послуги таксі, не буде зайвим переглянути пріоритетність в наборі штату.

Що стосується питання страхування, в деяких європейських компаніях існують програми спрямовані суто на страхування жінок водіїв. Наприклад, у пакеті «жіночого» КАСКО спочатку включені всі опції пов'язані з евакуаторами та іншою необхідністю після події ДТП. Надається розстрочка платежу без надбавки і можливість виклику «страхового паркувальника». Послуги останнього фахівця полягають у допомозі застрахованої леді припаркувати автомобіль або виїхати з парковки в будь-який час доби. Як відомо парковка для жінок - Ахіллесова п'ята.

Якщо Ви досі негативно ставитеся до жінок-водіїв, швидше це лише Ваше упереджене ставлення.