Новини

Скільки сьогодні коштує медичне страхування?

Чи вигідно купувати страхування медичних витрат? Як користуватися медичною страховкою? Наскільки якісно даний сервіс влаштований в Україні? Ці та багато інших питань спантеличують людину, котра задумала застрахувати себе на випадок захворювання.

Дійсно, все залежить від вибору програми страхування медичних витрат. Оскільки медичне страхування, характеризується максимально індивідуальним підходом до побажань Клієнта.

Також, існує помилка, що ДМС (добровільне медичне страхування) страхує здоров'я, але насправді - страхуються витрати на лікування.

Медична страховка включає в себе оплату амбулаторного та стаціонарного лікування, екстрену і планову медичну допомогу, оплату медикаментів, стоматологічну допомогу, консультації лікарів, діагностику, гінекологію, урологію.

Зручність полягає й у тому, що в аспекті питань лікування, відповідь у Вас знаходиться по одному єдиному номеру телефону асистуючої служби страховика.

Питання вигоди придбання медичного страхування, ще і в сумарному обсязі витрат на медицину середньостатистичної людини на рік.

За опитуваннями аналітичних компаній, в середньому, киянин 30 - 35 років, витрачає на ліки не менше 6 000 грн., А маючи сім'ю з трьох осіб, рахуйте самі. Витрати істотні.

Потрібно відзначити, що з кожним роком вартість медикаментозних препаратів зростає, а екологія все не поліпшується, таким чином, лікування стає благом не з дешевих.

Ми не говоримо, що медичне страхування недороге і рятує від усіх напастей. Існує ряд винятків. Медична страховка не перекриє витрат на хронічні захворювання такі як: туберкульоз, цукровий діабет, складні алергічні реакції.

Але що стосується оплати та організації лікування за рештою захворювань, страховка незамінна!

Важливим фактором є і правильний вибір програми медичного обслуговування.

Давайте розберемося, що впливає на ціну медичної страховки?!

По-перше, величина страхової суми.

Страхова сума - сума грошових коштів, у межах яких буде здійснюватися медична допомога Застрахованій особі.

Для прикладу, в нашій компанії страхова сума варіює від 95 000,00 і до 190 000,00 гривень. При виборі страхової суми, потрібно відштовхуватися від середньостатистичних витрат на медичну допомогу безпосередньо у Вашій родині.

Правильно вибравши величину страхової суми, Ви грамотно зможете розподіляти витрати з медичного обслуговування на цілий рік вперед.


По-друге, вибір базової клініки.

Це означає, що при виборі медичної страховки Вам необхідно буде вибрати клініку, яка буде основною в списку пропонованих клінік для здійснення медичної допомоги.

Ціна медичної страховки буде залежати і від того, якого класу клініку вибирає Клієнт. Це може бути як державна клініка, так і комерційна клініка.

По-третє, відсутність або наявність франшизи.

Якщо Ви обираєте оплату медикаментів і самого лікування без франшизи, вартість буде дещо вищою, якби Ви вибрали з франшизою. Але як мовиться, скупий платить двічі. Практично у 90% випадків, Застраховані стикаючись з наявністю франшизи при оплаті медикаментів, хотіли виключити франшизу з Договору медичного страхування. Отже, спочатку підведіть всі ЗА та ПРОТИ цього пункту.

Враховуючи ці фактори, медична страховка може коштувати від 2 000 до 12 000 гривень. Щоб полегшити собі завдання вибору програми страхування, заздалегідь продумайте і визначтеся який ступінь медичної допомоги хочете придбати, клас клініки, субліміти по страховій сумі, і так далі. Подібна визначеність, допоможе менеджеру більш чітко зрозуміти яку краще програму Вам запропонувати, та й Вам, буде простіше зупиниться на одному із запропонованих варіантів.

Бажаємо Всім міцного здоров'я