українська
Новини

Чим відрізняється стандартна медична страховка від туристичної?

Ви вирішили оформити страховку медичних витрат? Тоді Вам потрібно орієнтуватися, яку саме медичну страховку.

Справа в тому, що є кілька напрямків цього виду страхування.

Медичну страховку оформлюють:

  1. люди, які живуть на території Україні (добровільне медичне страхування)
  2. люди, які планують відпочити певний термін на території Україні (добровільне медичне страхування подорожуючих по Україні)
  3. люди, які планують залишити межі країни на певний термін (добровільне медичне страхування виїжджаючих за кордон)

Отже, в першому випадку, Ви купуєте страховку, в пакет якої входить: поліклінічне обслуговування, оплата медикаментів, екстрена і планова стоматологічна допомога, невідкладна допомога, екстрена і планова стаціонарна допомога, одним словом, за Ваше планове і екстрене медичне обслуговування відповідає страхова компанія.

Страховка розрахована на повне медичне обслуговування, планові обстеження в лабораторіях, флюорографія, дерматологія, урологія, гінекологія, педіатрія, терапевтичний кабінет, і так далі.

У другому випадку, людина бажаюча забезпечити свої витрати під час форс-мажорних ситуацій, купує поліс медичного страхування подорожуючих в межах України.

Дана страховка досить проста у виборі страхових сум, оскільки, є пакетною. Страхова сума єдина - 10 000,00 гривень, до неї входить страхування від нещасного випадку на суму 1 000,00 гривень, і оплата евакуації за медичними показаннями до 2 000,00 гривень включно.

Поліс страхує Вас від термінового погіршення стану здоров'я, простудні захворювання, переломи, удари, практично все, що не відноситься до хронічних захворювань.

Третій випадок, також розрахований на екстрену допомогу, але лише в разі Вашого перебування за кордоном.

Страховка оформлюється для конкретної країни перебування, за бажанням Клієнта, поліс можна оформити для всієї зони Шенгенського покриття.

На відміну від медичного страхування подорожуючих по Україні, для поїздок в інші країни, страхову суму можна обирати.

Для кожної країни є рекомендована страхова сума, але її ліміт можна підвищити. Скажімо, якщо Ви плануєте їхати до Європи, страхова сума дорівнює 30 000 €, підняти можна до 75 000 €.

Така страховка допоможе у випадку погіршення здоров'я, при цьому Вам не доведеться зіткнутися з мовним бар'єром у клініці, послугу організації медичної допомоги в іноземній медустанові виконує асистуючий сервіс страхової компанії.

Будучи застрахованим за стандартним добровільним медичним страхуванням, туристичні страхові поліси все одно треба оформлювати. Базова медична страховка не покриє ризики які можуть відбутися в іншій країні.

Купуючи медичну страховку, автоматично Ви отримуєте бонус у вигляді знижки 15% на туристичне медичне страхування.