Новини

Скільки коштує КАСКО на авто Київ

Сьогодні в Києві та по Україні вцілому поліси КАСКО продовжують користуватися найбільшим попитом серед власників авто, куплених в кредит. Відомо, що банки-кредитори оформлення полісу КАСКО ставлять однією з головних умов надання кредиту, причому вимоги до договору страхування доволі жорсткі. Проте в коло бажаючих купити КАСКО все частіше входять власники нових та дорогих машин. Страхування – це все-таки певна гарантія від значних незапланованих витрат.

 

В 2012 році спостерігалося істотне падіння цін на поліси КАСКО, приблизно на 10-15%. В поточному році ринок автострахування характеризується стабільністю. Страховики говорять, що знижувати далі ціни вже просто нікуди, але і підвищувати їх вони не мають наміру. На 2014 рік прогнозують аналогічну ситуацію.

 

На разі базовий тариф на КАСКО в середньому складає 4-5% від вартості автомобіля. Якщо до нього додані додаткові опції, тариф може зрости до 7-8%. Слід враховувати, що страхові компанії формують вартість полісів, насамперед, керуючись ціною автомобіля. Приміром, для авто вартістю близька 150 тис. гривень тариф складає від 5,7 до 7,6%, 250 тис. гривень – від 5,7 до 6,9%, 500 тис. гривень – від 5,1 до 5,6%.

 

В 2013 році на ринку з’явилися неймовірно дешеві поліси КАСКО, від 800 гривень. Але виявляється, вони покривають лише ризики, пов’язані з зіткненням з іншим авто, а сума компенсації досить обмежена. Тобто, дешевий поліс КАСКО на авто ніби то й приваблива річ, але чи може він принести користь, викликає великі сумніви.