українська
Новини

Медична страховка для школярів

Чисельність шкіл у Києві близько 350, більше 100 гімназій та ліцеїв.

Щодня школярі з незмірно великими рюкзаками вирушають у довгий шлях пізнання базових дисциплін. День школяра дуже активний і динамічний, не кожен дорослий витримає таке навантаження.

Дитина концентрується на поставлених завданнях вчителями, на всю «відпочиваючи» на перервах. І далеко не кожен спортсмен з легкої атлетики пробігає таку кількість метрів як наші маленькі непосиди.

Кожен день, велика кількість дітей отримують в школах травми і удари, не кажучи вже про вірусні захворювання, які передаються повітряно-крапельним шляхом: грип, ГРВІ та інші.

На жаль, тільки в 2011 році в освітніх установах столиці було відзначено 880 випадків, коли діти отримували травми. 84% травм отримано дітьми в школі, 10% - в дитячих садках. Приблизно 75% пошкоджень в школі діти отримують на перервах. Але також високим рівнем травматизму вважається час, проведений на уроках фізкультури та спортивних змаганнях.

На багатьох форумах, батьки постраждалих дітей пишуть про занадто активні фізичні навантаження на уроках фізкультури. Результати бувають різні, починаючи від легких ударів і розтягнень і закінчуючи переломами кінцівок. Складність ще полягає в тому, що не завжди належним способом дитині надають необхідну медичну допомогу.

Альтернативою Ваших переживань може бути добровільна медична страховка.

Застрахувати свою дитину можна на весь навчальний рік, і природно, що страховий поліс буде підстраховувати не тільки в шкільний час.

Градація цін дозволяє купувати медичне страхування кожній родині.

Наша компанія може запропонувати Вам 5 програм страхування дитини віком від 3-х до 16 років. Більш того, кожна програма розмежовується ще на три варіанти, які відрізняються один від одного наявністю або відсутністю франшизи, що впливає на порядок цін.

Наприклад, Ви можете застрахувати дитину на 90 000,00 гривень всього за 2 000,00 гривень на рік.

Якою б хорошою і якісною страховка не була, пояснюйте дитині правила безпеки і розповідайте результати зайвої гіпперактівності на перервах. Вразливість дітей допоможе зробити правильні висновки.