Новини

Страховка автомобіля від угону

Світова статистика показує, що викрадення автомобілів один з найпоширеніших видів заробітку зловмисників. За статистикою лише у США кожні 26 секунд викрадають автомобіль.

 

Інформація для людей не зі слабкими нервами, після прочитання статті Ви усвідомите, що навіть з якісною сигналізацією Ваш автомобіль 24 години на добу під загрозою викрадення.

 

Отже, почнемо.

 

Перше про що Вам потрібно знати, стереотип викрадача машин з ломом в руках - перебільшений. Можливо, така методика активно використовувалася в часи СРСР, але не зараз. На сьогоднішній день, зловмисники оснащені передовими технічними пристроями.

 

В інтернеті існують спеціалізовані форуми про те, як викрасти автомобіль. Ділки навіть досвідом обмінюються і діляться враженнями.

 

Найвідоміше «знаряддя праці» - кодграббер.

 

Для того, щоб зрозуміти як працює цей пристрій, заглибимося трохи в сам пристрій сигналізаційних систем.

Охоронні комплекси базуються на радіосигналі з динамічним кодом, це стосується як елітних виробників, так і менш дорогих.За основу береться нестатичний код, який складається з постійного модуля і змінної частини. У роботі сигналізації, комбінація кодів змінюється кожен раз при натисканні кнопки брелока. Виробники багато років хвалять своє творіння, називаючи пристрій практично єдиним в світі способом уберегти авто від угону.

 

Але противага розумів зрівнялася, коли по той бік барикади придумали - кодграббер.

 

Пристрій не підбирає код, а записує його.

 

Кодграббер просто записує виданий брелоком радіосигнал, при цьому створюючи на його шляху перешкоду, щоб сигнал не дійшов до авто. За логікою речей, господар автомобіля натискає кнопку ще раз, відповідно сигнал записується знову, але не допускається до машини. Замість нього до автомобіля відправляється перший, який і виробляє зняття з охорони. Вся заковика в тому, що друга невикористана комбінація зберігається кодграббером, і дає можливість відкрити Вашу автівку в будь-яку хвилину дня або ночі. Вся ця процедура займає 2-3 хвилини.

 

Крім кодграбберов існує ще маса різних пристосувань.

 

Показуємо Вам лише невелику частину інструментарію:

 


На фото представлені кодграббери, бамп пістолет і глушилка.

 

Приміром, для того, щоб викрасти автомобіль Honda Civic, необхідно всього лише замінити кілька елементів: рідер замка запалювання, контролер, модуль запобіжників.

 За допомогою вищенаведених інструментів, за часом процедура злому займає максимум 5 хвилин!

 

Не думайте, що викрадення автомобіля - це заробіток для 19-річного хлопчиська з двору, це успішно діючий бізнес дорослих людей. Практично всі існуючі сигналізації від угону - «замилювання очей» власникам. Якщо Ваш автомобіль стане мішенню шахраїв - вони його отримають незалежно від якості протиугінної системи.

 

Ефективним захистом від угону може бути тільки якісна страховка КАСКО. Існує кілька важливих умов для правильного КАСКО від викрадення. Страхуйте автомобіль на повну вартість, не продешевіть, так як страхове відшкодування дорівнює страховій сумі (вартості автомобіля). Обирайте договір КАСКО без франшизи, дану опцію Ви гідно оціните при страховому випадку.Якщо Ви дорожите своїм автомобілем - КАСКО необхідний елемент безпеки.

 

На додачу до КАСКО, завжди встановлюйте крім електронної сигналізації - механічну. Принаймні, Ви хоча б ускладните життя шахраям, а якщо нерви здадуть - врятуєте автомобіль!