Новини

Патронаж для дитини вартість у Києві

Перші роки життя дитини пов'язані з необхідністю постійного лікарського нагляду. Для багатьох батьків у Києві возити малюка на планові огляди та щеплення в найближчу районну поліклініку не є прийнятним варіантом. Нескінченні черги, в яких легко можна підхопити небезпечну інфекцію, неуважність і байдужість лікарів змушують мам і тат відмовитися від «безкоштовних» медичних послуг. Очевидно, що краще заплатити відкрито в касу, і отримати послуги належного рівня. Тому патронаж для дитини до року, а також від 1 року до 3 років – затребувані сервіси приватних медичних установ Києва.

 

 

Відомо, що поняття патронаж для дитини включає регулярні консультації педіатра, а також планові діагностичні перевірки. Престижні приватні клініки Києва (Медіком, Добробут, ХелсіендХепі і т. д.) пропонують на вибір пакети патронажного обслуговування дитини. Мінімальна вартість пакета на рік приблизно становить 6-7 тисяч гривень. Як правило, подібний набір послуг не передбачає виїздів лікаря додому і госпіталізації. Вартість пакетів, що включають можливість візитів педіатра додому, значно вища (більше 10-11 тисяч гривень на рік).

 

 

 

Однак у пакетів патронажного обслуговування, які пропонують приватні клініки Києва, є вигідна альтернатива. Це поліс ДМС (добровільного медичного страхування). За ту ж саму вартість, що і пакет патронажного обслуговування медична страховка для дитини включає не тільки спостереження у лікаря-педіатра, а й щеплення, виклики лікаря додому, госпіталізацію в стаціонарі, при необхідності, а також безкоштовні медикаменти. Отже, вибір за батьками, які вміють рахувати витрати.