Новини

Від чого залежить вартість медичного страхування для дитини до 1 року

Ринок дитячого страхування в Україні поступово розвивається. Дитяча медицина є досить дорогою на сьогоднішній день, а витрат по догляду за новонародженими малюками і без цього достатньо. Тому батьки, укладаючи договір медичного страхування дитини, не тільки заручаються якісним медичним обслуговуванням, а й вберігають себе від додаткових медичних витрат протягом року.

 

Але, незважаючи на це, вартість медичного страхування для новонародженого є досить високою, порівняно зі страхуванням дорослих. Такий факт не безпідставний, так як маленькі діти набагато більше схильні до захворювань, потребують ретельного догляду, особливо в перший рік життя, і ризик звернення до медичної установи за допомогою дуже високий.

 

Для того щоб нести ризик і забезпечувати надійний медичний захист своїм маленьким клієнтам страхова компанія повинна володіти достатнім капіталом. Тому в Україні медичне страхування для дитини до року надають далеко не всі страхові компанії.

Так як вартість медичного страхування для дитини досить висока, багатьох цікавить питання, від чого саме вона залежить.

 

Найбільш вагомим фактором, що впливає на ціноутворення медичної страховки для дитини до 1 року, є вибір клініки обслуговування. Рівень обслуговування та відповідно цінова політика в тій чи іншій клініці можуть дуже відрізнятися між собою. Одна і та ж процедура в різних медичних установах коштує по-різному , і ця вартість може різнитися в рази. Таким чином, і вартість програм медичного страхування з абсолютно однаковим наповненням, але різними клініками обслуговування буде відрізнятися. Також, чим дорожче клініка, тим більше розмір страхової суми (покриття, в рамках якого буде проводитися лікування дитини протягом року).

  


 

Важливим чинником, що впливає на величину вартості, є наявність або відсутність франшизи на обслуговування. Франшиза - це частина збитку, яка не відшкодовується страховою компанією. Якщо франшиза нульова це означає, що вся вартість лікування буде покриватися без вирахування жодних сум. Якщо клієнт хоче здешевити страховку він може вибрати франшизу на медикаменти, наприклад, 20%. Це означає, що при відшкодуванні, страхова компанія покриє 80 % вартості медикаментів, а інші 20 % клієнт оплачує самостійно.

 

Також на формування ціни впливають додаткові опції, які батьки можуть за бажанням включити в страховку за доплату. У їх число входить: вакцинація, стоматологія, масаж.

 

Є й знижуючі фактори, які впливають на вартість страховки для малюка. При страхуванні від двох осіб, тобто решти членів сім'ї, можна розраховувати на знижку. Її розмір буде залежати від кількості застрахованих.

 

Таким чином, при придбанні медичної страховки для новонародженого, необхідно уважно вивчити програми, щоб вибрати оптимальний варіант у співвідношенні ціна/якість і наповнити її всіма необхідними послугами для отримання повного медичного обслуговування.