Новини

Страховка під ялинку

З початку грудня в магазинах 20-ти метрові черги охочих привітати улюблених з Новим Роком. А найпопулярніший запит в Google «що подарувати на НР»?

Ось що пропонують дарувати популярні видання та інформаційно-новинні сайти:

• ювелірні прикраси

• путівку в екзотичну країну

• декоративну косметику по догляду за шкірою і волоссям

• парфумерію

• ексклюзивний набір ялинкових іграшок

Але мало хто замислюється про дійсно корисні подарунки, такі, які стануть в нагоді на протязі всього року і принесуть користь щасливому володареві Вашої уваги. Мова йде про страхування, а точніше про деякі його види.

Яку страховку можна «заховати» під ялинку?

КАСКО

83% киян автомобілісти, а значить для 83% людей слово «КАСКО» не порожній звук.

Людина, яка має власний автомобіль, можна сказати окрема каста людей, тільки автомобілісти озираються на тільки що припаркований автомобіль, тільки вони не ляскають дверима, а дбайливо закривають, адже не дарма таких людей називають автолюбителями.

Тому, в даному випадку ідеальний подарунок - страховка КАСКО!

КАСКО впродовж 24 годин на добу і 365 днів на рік буде захищати автомобіль в будь-яких випадках. Покривається ДТП, протиправні дії третіх осіб, попадання каміння та інших предметів, угон.

Якісне КАСКО - необов'язково захмарна ціна. Існує маса варіацій, коли Клієнт може за адекватною ціною захистити автомобіль. Наприклад, попросіть менеджера зі страхування детальніше розповісти Вам про розбивку платежа і про програму 50Х50, а також, не забувайте, у передноворічні дні багато страхових компаній проводять досить привабливі Акції. Так, наприклад, в нашій компанії зараз проходить Акція «ПОЗАШЛЯХОВИК ЗА 3,99%», це означає, що застрахувати свій позашляховик Ви можете практично безкоштовно - тариф 3,99%! При цьому, наповнення КАСКО повне, плюс з нульовими франшизами.

Медичне страхування

Медичне страхування буде прекрасною ідеєю подарунку для всієї родини.

Ви і Ваші рідні зможуть забути про медичні витрати на протязі всього року, медикаменти Вам будуть доставляти на будинок безкоштовно в межах страхової суми. Екстрена медицина, стаціонар, планові огляди - все це входить в страховку ДМС.

Для дітей медичний поліс буде хоч і не зовсім зрозумілим сюрпризом, зате Ви будете знати, наскільки цінний цей подарунок.І не забувайте, набуваючи добровільне медичне страхування для всієї родини, Ви отримуєте безпрецедентну знижку - 10%!

Страхування майна

Новий рік пора подарунків та веселощів, але будь-який пожежник знає, що для них це сезон активної роботи.

На жаль, наші супермаркети і місця торгівлі завалені неякісними петардами та гірляндами. А хто не хоче в Різдво прикрасити свій будинок або квартиру ілюмінацією!

За статистикою пожежної служби, в минулому році під час новорічних свят київські рятувальники здійснили 59 виїздів, з них 35 - на гасіння пожеж.
Виходячи з цього, страхування квартири в подарунок - корисний і практичний подарунок.

Причому, страховку Ви можете оформити хоч 30 грудня. Вся процедура оформлення поліса займає максимум 20 хвилин, при цьому огляд квартири фахівець не робить.