Новини

Необхідність добровільного медичного страхування або особливості страхування здоров’я

Всі ми повинні визнати, що живемо в дуже мінливому і нестабільному світі. Економічна криза ще не минула, тому велику кількість вітчизняних компаній можна порівняти з кораблями в шторм: ніхто не має точної впевненості, що зможе коли-небудь допливти до берега, не розбившись об скелі чи рифи. Співробітники навіть, на перший погляд, стабільних компаній, в будь-який час можуть опинитися без роботи. Ця обставина примушує піклуватися про потребі завтрашнього дня вже сьогодні.

 

 

Без сумніву, ніхто не стане заперечувати, що самим цінним і значимим для людини є здоров’я її самої, а також – її рідних. Як відомо, хвороби частіше всього приходять до нас тоді, коли ми їх зовсім не очікуємо. Не зуміти знайти фінансові засоби на лікування, мабуть, – найстрашніше, що може підстерігати людину. Тому медична страховка – це надійний спосіб гарантовано не опинитися в такій жахливій ситуації.

 

 

Як правило, вартість поліса ДМС становить приблизно 10% від суми, яку зобов’язується покрити страхова компанія. Тобто, купити поліс ДМС за 5-6 000 гривень – означає забезпечити можливість покриття медичних витрат в сумі 50-60 000 гривень, котрі іноді дуже складно виділити з сімейного бюджету, особливо несподівано.