Новини

Липова Автоцивілка

В дитинстві багато хто з нас полюбляв гру «знайти 5 відмінностей», гра кумедна, а головне, розвиває уважність до дрібниць. Хто б міг подумати, що такий навик стане в нагоді у дорослому житті ...

Абсолютно кожен водій знає як виглядає поліс ОСЦПВ, і оформляючи страховку не перший рік приблизно навіть може знати ключові особливості поліса. Але, технології підробок документів настільки досконалі, що часом фахівець не відрізнить фальшивку від оригіналу.

Оформляючи Автоцивілку «з рук» завжди є ймовірність обману.

Поліс Автоцивілки - це документ суворої звітності, який централізовано друкується Державною комісією з регулювання ринків фінансових послуг (Держфінпослуг). Кожному полісу Автоцивілки присвоєно індивідуальний порядковий номер і серія.

В Автоцивілці обов'язково повинні бути:

  • в лівому верхньому кутку пропечатані назва та контакти страховика;
  • у правому нижньому кутку печатка страхової компанії та підпис довіреної особи компанії

Природно, для шахраїв не є великою проблемою поставити підписи і печатки, основна заковика для них - якість паперу.

Основні критерії поліса ОСЦПВ:

  • у Вас не повинно залишатися на пальцях слідів від фарби. Поліс Автоцивілки має зелений колір, при цьому колір не однотонний, а має структуру мікро-сітки зеленуватого відтінку по всьому формату бланка. В ідентифікованих фальшивих полісах колір і фактура бланка були дуже простими, папір гіршої якості, ніж оригінал;
  • на просвіт добре видно водяні знаки;
  • в підробленому полісі можуть бути помилки в назвах страхових компаній;
  • якщо докласти оригінальний поліс ОСЦПВ до аркуша паперу А4, поліс повинен бути рівний формату А4 по ширині і виступати за нього по висоті на декілька міліметрів. У фальшивих документах розмір паперу підганяється під текс т, і розмір псевдополіса часто не відповідає формату.

При оформленні поліса Автоцивілки, менеджер повинен Вам надати:

  • поліс ОСАГО;
  • спеціальний знак;
  • європротокол;
  • квитанцію про оплату.

І все-таки, розпізнати «вовка в стаді овець» складно. Більш дієво убезпечити себе - купувати ОСЦПВ в офіційних офісах страховиків з продажу.

Слід зазначити, що даний вид шахрайства не є поширеним. Набагато більш небезпечна для українських автомобілістів ситуація з купівлею полісів компаній, що розорилися.

Все просто, бланки страховиків-банкрутів потрапляли в руки несумлінних агентів, які з радістю реалізують їх по сьогоднішній день.

Бланки справжні, оригінальні - але ось позначений у полісі страховик канув у небуття. У такій ситуації радимо періодично переглядати офіційні портали зі страхування , дізнаватися ситуацію на ринку страхування в Україні, одним словом - бути в курсі подій.

Не експериментуйте на власній безпеці - обирайте якісну страхову компанію.