Новини

Що таке страховий асистанс?

Асистанс (Assistance - допомога) - комплекс організаційно правових дій направлених на врегулювання наслідків страхової події (наприклад ДТП) в рамках договору страхування.

Розмежування страхового асистансу: медичний, технічний, консалтинговий.

Послуги страхового асистансу виявляються спеціалізованими асистанс-компаніями, які по суті, є посередниками між страховою компанією та медичними центрами, туристичними агентствами, транспортними організаціями.

Послуги асистансу від страхової компанії надаються безкоштовно.

Як працює асистанс?

Робота служби асистанс цілодобова. При оформленні страхового поліса, менеджер надає інформацію телефонних контактів асистансу. Саме за цими контактами Ви повинні будите зв'язуватися для отримання кваліфікованої допомоги.

Туристичний асистанс

Асистанс надає допомогу особам, що виїхали за кордон застрахованим особам в рамках умов медичного полісу для подорожуючих. У напрямку медичного туристичного страхування наша компанія співпрацює з однією з найбільших російських компаній, що надає послуги асистансу - «Європа Асистанс». Крім нас, партнерами компанії є Ferarri, Maserati, VOLVO, JAGUAR та інші.

Цілодобовий кол-центр асистансу забезпечує організацію надання послуг медичним закладам, переказ грошових коштів клініці, медико-транспортні витрати, транспортні витрати, посмертна репатріпція, поховання за кордоном. Оскільки, асистанс знаходиться в Москві, телефонні переговори в повному обсязі покриваються страховиком.

Медичний асистанс

При медичному страхуванні на території Україні, система схожа. Більшість страхових компаній укладають договори співпраці з асистуючими компаніями і лише деякі мають особистий асистанс. Що ще більш сприятливо позначається на якості роботи колл-центру.

У нашій компанії, є власний асистанс АСК «ІНГО Україна», який є посередником між страховою компанією і лікарями, лікувальними установами - працює цілодобово, відповідаючи на дзвінки, координуючи і контролюючи надання медичних послуг. У нашому колл-центрі працюють лікарі-координатори, які мають великий досвід роботи в практичній медицині. Компанія має власну договірну мережу із 1100 лікувально-профілактичних та аптечних мереж, забезпечуючи своїм клієнтам цілодобову кваліфіковану медичну підтримку.

Ассистанс з обслуговування автотранспорту

В кожній страховій компанії є відділ врегулювання збитків, але помилково думати, що менеджери виїжджають на первинний огляд ДТП. У більшості випадків, страховики співпрацюють з асистуючою компанією.

Клієнтам надається наступний перелік послуг:

  • виїзд аварійного комісара на місце ДТП;
  • супровід клієнта в супутніх питаннях врегулювання;
  • збір необхідних документів;
  • виклик евакуатора;
  • направлення на СТО;
  • узгодження рахунків з СТО

Страховий асистанс - один з найважливіших критеріїв вибору страхової компанії.

При підборі для себе страхової компанії, проконсультуйтеся з менеджером щодо асистансу, уточніть, з якою фірмою співпрацює страховик, який перелік послуг надається при обслуговуванні і за що не потрібно платити! Якщо Ви обираєте, де оформити туристичну страховку, не ставте пріоритетність на низькі ціни. Може виявитися, що страхова компанія економить на Вас за допомогою неякісного асистансу. Дізнайтеся назву асистуючої компанії, і перегляньте інформацію в інтернеті, почитайте відгуки. В Україні є страхові компанії, які надають послуги асистансу, інформації про який, навіть немає в інтернеті.