Новини

Часті питання по страхуванню квартири

Згорілий будинок в районі Арсенальної, Печерська, ресторан «Аура» та ще ціла низка пожеж змусили людей задуматися про страхування власного житла.

 

Перше і основне, про що потрібно пам'ятати кожній людині - пожежа може трапитися з кожним. Ви можете дотримуватися всіх правил пожежної безпеки, і, тим не менш, постраждати від халатності сусідів або волі випадку. Підсумок завжди один - згоріла меблі, зіпсований ремонт, що тягне за собою значні фінансові втрати. А якщо ще Ви і винуватцем пожежі є, витрати на ремонт зіпсованого майна сусідів ляжуть на Ваші плечі. Хто до такого свідомо готовий? Ніхто!

 

Тому не дивно, що за останній тиждень найбільш популярні запити саме по страхуванню квартир.

 

Як правило, Клієнти цікавляться такими питаннями:

 

• скільки коштує страховка на квартиру?

 

Вартість страховки на квартиру повністю залежить від величини страхової суми. У нашій компанії ціна на страховку квартиру варіює від 950 до 6 600 гривень.

 

• що таке страхова сума для даного виду страхування, і яка вона може бути?

 

Як і по інших видах страхування, поняття «страхова сума» - єдине.

 

Страхова сума - це ліміт відповідальності страхової компанії. Простими словами, на яку суму застрахуєте, таку суму і отримаєте. Природно, що не варто сприймати дане поняття буквально. Звичайно, якщо у Вас трапиться збиток, скажімо при пожежі на загальну суму 30 000 гривень, виплатять Вам саме це суму, а не всю величину страхового покриття.

  

Страхова сума по страхуванню квартири може бути 100 000, 150 000, 250 000, 350 000 гривень, а якщо крім ремонту і вмісту страхувати ще й стіни, градація страхової суми така: 250 000, 500 000, 750 000, 1 000 000, 1 250 000, 1 500 000.

 

Програма страхування квартир в нашій компанії спочатку покриває і ризик Вашої відповідальності перед сусідами плюс ще на суму 50 000 гривень.

 

• як довго оформляється страховий договір?

 

Оформлення страховки займає близько 15-20 хвилин. Існуюча програма страхування квартир дозволяє значно скоротити час оформлення договору, адже огляд майна не робиться, а значить, Ви колосально економите свій час.