Новини

Четверо друзів вирішили покинути ресторан з родзинкою - зістрибнувши з 55 поверху!

Те, що відбувається нагадувало зйомки фільму «Агент 007», затяжний стрибок з 245 метрів і ти вільний. У розумінні чотирьох молодих людей, свобода малася на увазі у відмові оплати виставленого рахунку закладом, в якому вони проводили час.

 

Пригода сталася в одному з найвідоміших ресторанів Мельбурна, який знаходиться в башті Rialto.

 

Любителі екстриму чітко спланували кожний крок. Офіціанти закладу не побачили парашутів на їх спинах, все ретельно було заховано під куртками.

 

Коли хлопці знайшли потрібний столик, замовили по коктейлю і не бажаючи платити за випите, закрилися на балконі. Після чого і стрибнули з висоти, що викликає у багатьох напад нудоти.

 

На той час, коли охоронна служба ресторану спустилася вниз, хлопців уже не було. Деякі очевидці стверджують, що хлопців чекав фургон.

 

Через день після шоу для громадськості, в Інтернеті на неофіційних сайтах з'явилися коментарі від самих учасників. У короткому розказі про героїчний стрибок, вони поділилися отриманою непорівнянною ні з чим емоційною розрядкою. «Це було здорово, відчуття того що ми робимо це вперше в світі - розбурхувало зсередини» - пише один з четвірки під ніком John Walker Star. Хлопці написали, що не хотіли заподіяти нікому шкоди, а намагалися лише показати, що життя в мегаполісі нудне та монотонне, в підсумку це доводить до божевілля. Ще однією причиною стрибка стали неадекватні ціни ресторанів.

 

Слід зазначити, що підготовка до стрибків була максимально серйозною. Для того щоб стрибок був безпечний, екстремісти спостерігали протягом декількох тижнів, в який день і коли найменше машин і людей. Більше того, хлопці за місяць до здійснення стрибків застрахували своє здоров'я в одній із страхових компаній Мельбурна.

  

За стандартами медичного страхування Австралії, у разі травм внаслідок стрибка з парашутом можна отримати відшкодування від 50 000,00 до 100 000,00 $, дивлячись від прописаних умов договору.

 

Якщо в Україні знайдуться охочі повторити подвиг австралійців, то слід знати, що і в нашій країні є можливість застрахувати свою неприборкану енергію.

 

До речі кажучи, на форумі, в якому відома четвірка поділилася враженнями вже маса схвальних відгуків і коментарів про бажання зробити такий же стрибок. Хто знає, можливо, в недалекому майбутньому подібне дійство стане новим видом екстремального відпочинку. Адже і банджи-джампінг колись заборонявся і вважався невіглаством по відношенню до свого життя.