Новини

«Гей, громадянин! Ти туди не ходи, ти сюди ходи! Сніг голова потрапить ...

Перехід зими на весну завжди славився підвищеним травматизмом. В Україні весна, як правило, настає в кінці березня, до цього поступово з перемінним успіхом тане сніг і глиби льоду на дахах.

 

Найнебезпечніші ділянки це, звичайно ж, стежки безпосередньо біля будівель, гірки, підйоми, спуски.

 

Мінлива погода перетворює непримітну гірку в велику небезпеку для пішоходів. За статистикою прийому пунктів швидкої допомоги звернення з переломами при падіннях припадають якраз на період від середини лютого до кінця березня.

 

Як правило, падіння при ожеледиці закінчуються сильними забоями, синцями і переломами. Останнє найчастіше застає зненацька літніх людей.

Переломи у мудрої половини людства заживають дуже довго, особливо перелом шийки стегна. Через таку травму людина місяцями може лежати вдома, і остаточного одужання ніхто не гарантує. Падіння може обернутися ступенем інвалідності.

 

У середньому, за добу через падіння на вулицях до медиків звертаються близько 127 осіб, максимум - 160.

 

Тепер докладніше про улюблені місця пішоходів - стежки біля будівель.

Відходячи подалі від слизького тротуару, пішоходи вважають, що безпечніше пройти під стінкою будівлі. Насправді все кардинально протилежно. Сотні випадків падіння обмерзлого снігу на голови людей, наслідки дуже різні, від найсильніших гематом і струсів мозку до летального результату. Не допускайте дурної зневаги власним здоров'ям!

 

Всі вищеперелічені ризики у страхуванні відносяться до ризику «нещасний випадок». Даний вид страхування призначений якраз на форс-мажорний випадок, як говориться «всі ми під Богом ходимо».

 

Страховка оформляється дуже швидко і багато часу не займе, точно так само як і не зажадає великих капіталовкладень. Страхування від нещасного випадку вважається одним з найбільш недорогих і неприбуткових для страхової компанії. Практично безкоштовне страхування при серйозній травмі може взяти на себе значні витрати при медичній допомозі і тривалій реабілітації.

 

При страхуванні від нещасного випадку важливо пам'ятати, що страховий поліс спрацьовує тільки в разі інвалідності або смерті. Простіше кажучи - це страховка на серйозний випадок, коли родичі потерпілого не в змозі адекватно оцінити ситуацію.

 

Київська державна міська адміністрація запевнила, що для боротьби з наслідками негоди мобілізовані всі можливі ресурси, незважаючи на це нещасні випадки не стають рідкістю.