Новини

Страховка медична для дитини в Києві

Ринок дитячого страхування в Україні поступово розвивається. Дитяча медицина є досить дорогою на сьогоднішній день, а витрат по догляду за малюками і без цього достатньо. Тому батьки, укладаючи договір медичного страхування дитини, не тільки заручаються якісним медичним обслуговуванням, а і уберігають себе від додаткових медичних витрат протягом року.

 

Кожен клієнт сам обирає необхідне наповнення медичної страховки для дитини, бажаний рівень клінік обслуговування і набір додаткових опцій, щоб отримати найбільш підходящий захист малюка протягом усього року.

 

При придбанні медичної страховки існує ряд переваг:

 

1. Цілодобова турбота, надання консультацій та організація своєчасної медичної допомоги лікарями - координаторами Асистуючої компанії, які доступні в режимі 24/7. Лідери страхового ринку України найчастіше мають свій власний Асистанс , який найбільш чітко володіє інформацією про своїх клієнтів для надання якісних послуг, наприклад, такою компанією є АСК «ІНГО Україна».

 

2. Батьки самі обирають медичний заклад для своєї дитини, в якому бажають отримувати обслуговування. При наявності медичної страховки можна повністю забути про черги в лікарнях, страхова компанія сама запише Вас на прийом на зручний для Вас час. Також в більшості випадків в клініці є страхові кабінети, які також допомагають значно заощадити час. Страхова компанія «ІНГО Україна » відкрила свій власний медичний центр « ІНГО» , який оснащений найсучаснішим обладнанням та вже надає якісну медичну допомогу своїм клієнтам.

 

3 . Грамотний вибір наповнення медичної страховки позбавить Вас від додаткових медичних витрат протягом року і застрахує від підвищення тарифів на медичні послуги, які для дітей і без того значні.

 

Тонкощі продукту, пропозиції різних програм і пакетів, середня вартість (від чого залежить). Додаткова оплата 

При виборі програми страхування необхідно в першу чергу зрозуміти, що ви хочете отримати від медичної страховки. Існує маса варіацій програм страхування дитини, це дає можливість вибрати саме те, що потрібно вашому малюкові. Основною відмінністю програм страхування, як правило, є :

 

• Страхова сума - покриття по страховці, в рамках якого відбуватиметься обслуговування протягом року.

 

• Рівень клінік - від державних до комерційних брендового рівня. Так як вартість однієї і тієї ж послуги в клініках різного рівня може значно відрізнятися, відповідно це відбивається і на вартості страховки.

 

• Наявність повної або часткової оплати медикаментів. Є кілька варіантів програм: з повною оплатою медикаментів; з частковою оплатою медикаментів, наприклад з франшизою 20 % - це означає, що 80 % вартості медикаментів покриває страхова компанія, а інші 20% клієнт сплачує самостійно; і тритій варіант - без оплати медикаментів. Останній варіант, відповідно, найбільш дешевий, так як медикаменти, які призначив лікар, клієнт сплачує самостійно. У АСК «ІНГО Україна» якщо клієнт обирає варіант без оплати медикаментів, то в стаціонарі вони все одно будуть покриватися повною мірою за рахунок страхової компанії.

 

• Вік дитини: програми для новонароджених до 1 року; для дітей від 1 до 3 років; для дітей від 3 до 16 років. Чим менша дитина, тим програми дорожче, так як малюки потребують більш частого і ретельного медичного догляду.

 

• Набір додаткових опцій

 

Обов'язковим наповненням страховки має бути :

 

1 . Амбулаторно-поліклінічне обслуговування

2 . Для дітей до 1 року обов'язковою складовою має бути патронаж

3 . Екстрений і плановий стаціонар

4 . Невідкладна допомога

5 . Оплата медикаментів

6 . Послуги цілодобового контакт-цетру

 

До додаткових опцій зазвичай відносяться:

 

1 . Стоматологія

2 . Масаж

3 . Вакцинація

 

Вартість програми на рік на одну дитину варіюється:

 

1. Для дітей до 1 року: 11 000 грн - 19 700 грн.

2. Для дітей від 1 року до 3 років : 8300 грн - 16600 грн.

3. Для дітей від 3 до 16 років: . 1800 грн - 12200 грн.

Вартість додаткових опцій в залежності від віку:

Вакцинація : 1700-5100 грн.

Масаж: 950-1100 грн.

Стоматологія : 100-650 грн.

 

3. Правила (корисні поради) вибору програми і непередбачені моменти, які можуть виникнути на етапі користування договором дитячого медичного страхування 

 

При виборі програми медичного страхування для своєї дитини, потрібно сконцентруватися на її наповненні, щоб заручитися повним медичним обслуговуванням і в той же час не переплачувати за непотрібні додаткові опції. Тому детально вивчіть інформацію, яку пропонує страхова компанія.

Також слід звернути увагу на список виключень. Він є в кожній страховій компанії, але не всі відразу про нього говорять. Список виключень зі страхування є невід'ємною частиною договору, і страхова компанія зобов'язана надавати його клієнту для ознайомлення.

Вибравши надійну страхову компанію і оптимальну програму страхування, Ви отримуєте якісну медичну турботу своєї дитини на цілий рік. Але є один нюанс, який жодна страхова компанія не може контролювати до кінця - якість обслуговування поліклінік.

Тому, команда АСК «ІНГО Україна» відстежує якість послуг медичних установ, своєчасно реагуючи на можливі недоробки з боку персоналу.

 

Поради щодо вибору компанії, на що звернути увагу 

 

Якщо Ви задумалися над придбанням добровільного медичного страхування для свого малюка, Ви повинні знати і розуміти основні нюанси при виборі страховки.

Для того щоб нести ризик і забезпечувати надійний медичний захист своїм маленьким клієнтам страхова компанія повинна володіти достатнім капіталом. Тому в Україні медичне страхування для дитини надають далеко не всі страхові компанії.

Перше що Вам потрібно зробити - вибрати достойного страховика. У даному виді страхування, як ніколи важливо, щоб компанія була платоспроможна. Зробіть невеликий аналіз страхових компаній, перегляньте дані по виплатах і загальним преміальним зборам. Почитайте відгуки про страхову компанію в інтернеті, навідайтеся в офіс і проконсультуйтеся у фахівця. Не женіться за дешевизною, у стабільної і компетентної страхової компанії є ціновий зазор в програмах, Ви завжди зможете вибрати програму дешевше чи дорожче.

Спочатку уточнюйте, як саме влаштована процедура допомоги по страховці. Яка асистуюча компанія буде приймати екстрені дзвінки, якщо у страховика є власний асистанс, дізнайтеся - як і що потрібно робити при страховому випадку .

Якщо думаєте страхувати всю сім'ю, обов'язково поцікавтеся знижкою. Зазвичай, страхові компанії пропонують вельми привабливий дисконт у разі страхування всієї родини.

 

Як відбувається медичне страхування дитини при поїздці за кордон (наближається період літніх відпусток ) 

 

Медична страховка для поїздки закордон повинна включати в себе покриття екстрених медичних витрат пов'язаних з різким погіршенням здоров'я, медико-транспортних витрат, транспортних витрат і репатріацію.

 

Процедура оформлення поліса досить проста. Страхувальником виступає найчастіше один з батьків, а дитина є застрахованою особою. Для підготовки поліса клієнту необхідно пред'явити паспорт, ІПН і проїзний документ дитини (якщо такий є). Підготовка подібної страховки займає близько 10-15 хвилин. Вартість поліса така ж, як і для дорослих. Виняток можу скласти тільки малюки до 1 року, для них існує надбавка, в середньому, в два рази.