Новини

А як же календар Майя?!

До дати 21.12.12 всі ми довго морально налаштовувались, чим ближче підходив час до дня «Х», тим більш завзято і активно ЗМІ обговорювали тему кінця світу.

 

Загострення пристрастей перевищили всі очікувані прогнози, люди в Європі шикувалися в черги аби придбати розроблений страховими компаніями продукт, що забезпечує хоч якесь фінансове виживання після настання катаклізмів.

 

Умови страховки були такими, що якщо 21.12.12 відбуваються будь-які стихійні лиха, страхова компанія на суму, позначену в договорі, допомагає організувати допомогу, забезпечити запас медикаментів, організувати евакуацію.

 

Варто відзначити, що далеко не всі страхові компанії піддалися феномену дати 21.12.12. Як показали аналітичні звіти європейських соціальних груп, пропонували страховку від кінця світу не дуже відомі компанії. Таким чином, за пару місяців вони змогли «розкрутити» свій бренд, не використовуючи дорогої телевізійної реклами і не створюючи унікальний бренд компанії, вони просто зробили те, що потрібно було людям - створили впевненість у захисті від кінця світу.

 

Страховки на 21.12.12 були по доступним цінам, тому в даному напрямку страхування спрацювала кількість, ніж якість.

 

Для страхових компаній ризик був мінімальний, вірогідність настання кінця світу згідно з календарем Майя була мінімальна, скоріше навіть на межі фантастики. Астрономи, астрофізики і геологи посміювалися, спостерігаючи за ажіотажем навколо передбачень. Адже якби дійсно щось загрожувало Землі з космосу або з океану, про це було відомо за місяць, а то й за два.

 

Скуплені пачками консерви з'їдяться, свічки спаляться, а що ж робити зі страховками??!

 

Компанії, які продавали страховки від кінця світу, вже зіткнулися з проблемою масових скарг і вимог повернути вкладені кошти. Але, в більшості таких страховок, однією з умов був той факт, що 22.12.12. якщо кінець світу так і не настав - страховка автоматично анулюється.

 

Клієнти на таку ситуацію реагують по-різному, хто домагається повернення грошей, а хто просить перенести страховку на наступну дату передбачуваного кінця світу - 03.03.2013.