українська
Новини

Мене вкусили!

Всю поверхню Землі населяє величезна кількість отруйних істот, різниця лише в їх кількості і різноманітності на певній території.

 

На наше щастя чисельність отруйних представників флори і фауни України мінімальні, що не скажеш про екзотичні країни, які так полюбилися слов'янським туристам.

 

Організм середньостатистичного вихідця колишніх країн СНД не пристосований до токсинів більшості отруйних комах і ссавців. Ми нормально витримуємо 20-градусний мороз, але не готові протистояти отруті.

 

Як Ви здогадалися, одна із самих «отруйно-небезпечних» країн - Таїланд. Крім колосальної кількості комарів, москітів і мурахів, Таїланд населяють сколопендри, отруйні змії, скорпіони, павуки, медузи. Вся ця живність володіє дуже небезпечною зброєю - отрутою.

 

До прикладу, в Таїланді сколопендра в довжину від 27 см і шириною 2,3 см. Уявляєте собі зустріч з такою стоногою, добре б, якщо лякаючим був тільки розмір, але сколопендра вельми отруйна комаха, яке залишає обпалюючий слиз на місці де проповзає. У підсумку, якщо Ви в найкоротші терміни не звернетеся за медичною допомогою - отримаєте опік і непередбачену реакцію організму на токсин. Але що страшно ще, непроханих гостей можна зустріти абсолютно скрізь, як у бунгало, так і в комфортабельному номері.

Вирушаючи в Південну Америку, пам'ятайте про існування Бразильського мандруючого павука, який входить в топ самих небезпечних комах світу. Розмір Бразильського мандруючого павука (банановий павук) 10-12,5 см, комаха пересувається дуже різко і швидко.

Якщо негайно не вдатися до допомоги медика, при укусі Бразильського павука доросла людина може загинути протягом 20-30 хвилин від паралічу дихальних шляхів.

 

За чисельністю смертей і важких захворювань моторошну першість утримує малярійний комар. Саме він є переносником інфекційних захворювань, які забирають 3,2 мільйона людських життів на рік!

 



 

Не заглиблюючись далі в паразитарний достаток нашої планети, ми сподіваємося, тему небезпечних екзотичних подорожей розкрили.

Тепер поговоримо про захист. Не вводячи Вас у базовий курс загальноприйнятих правил безпеки прогулянок в тропіках, хочемо звернути увагу на необхідність туристичної страховки.

 

Як туристична страховка може допомогти?

 

Найперше - це оплата медикаментозного забезпечення постраждалого, природно покривається евакуація, амбулаторна і поліклінічна допомога. По-друге, спроектуйте ситуацію укусу близької Вам людини отруйною комахою, запевняємо, Ви не згадаєте навіть елементарні вказівки гіда при форс-мажорній ситуації. Не кажучи вже про виклик місцевої медичної бригади допомоги. Маючи при собі страховий поліс, на руках у Вас є прямий номер телефону асистуючої компанії, лікарі-експерти якої працюють 24 години на добу. При Вашому дзвоні фахівці асистансу негайно викликають Вам підмогу, і якщо буде потрібно - евакуацію вертольотом. Робиться все, щоб урятувати життя людини.

 

Найяскравіший доказ необхідності туристичної страховки - відмова бувалих туристів відправлятися в шлях без страхового поліса.