Новини

Оформити медичну страховку

За звітний тиждень на грип та ГРВІ захворіли 113 950 осіб, з яких 70 260 - діти (61,66% всіх хворих). Медики пояснюють це нестачею сезонного вітамінного комплексу, і як наслідок - ослабленим імунітетом.

З року в рік репертуар незмінний - застуда, грип, авітаміноз .... . Тому, оформити медичне страхування досить правильний вибір.

Як оформити медичну страховку?

Для оформлення медичної страховки в нашій компанії, проходити медогляд не потрібно. Досить приїхати в офіс і заповнити заяву на страхування медичних витрат. Після цього менеджер починає займатися підготовкою договору. На наступний день договір Ви можете забрати в офісі або домовитися, щоб Вам його привезли.

Протягом тижня Ви отримуєте пластикову картку, на якій позначені:

  • дати дії договору
  • П.І.Б. страхувальника
  • контакти, за якими Ви можете звертатися в разі захворювання

Таку картку дуже зручно мати при собі в гаманці. На будь-який випадок життя, у Вас буде контактний телефон страхової компанії під рукою.

Вибір програми медичного страхування

Для страхування дорослої людини, у нашій компанії існує 4 програми страхування.

  • Програма «Бізнес»
  • Програма «Люкс»
  • Програма «Преміум»
  • Програма «Максимум»

Яка різниця між програмами медичного страхування?

Програми відрізняються за величиною страхової суми і франшизи, по класу клініки. В іншому, всі чотири програми однакові в якісому обслуговуванні.

Що таке страхова сума в аспекті медичного страхування?

Страхова сума - це сума грошей, в межах якої страхова компанія зобов'язана проводити виплати по страхових випадках.

Які страхові суми в кожній з програм страхування?

  • Програма «Бізнес»

За даною програмою, страхова сума дорівнює 95 000 гривень.

Базова клініка: «МВС»

  • Програма «Люкс»

Страхова сума становить 165 000 гривень.

Базова клініка: «Макс-Велл (Медісвіт)»

  • Програма «Преміум» та Програма «Максимум»

В обох програмах страхова сума 190 000 гривень.

Базова клініка для «Преміум» - «Добробут»

Базова клініка для «Максимум» - «Медиком»

Що покриває добровільне медичне страхування?

Ургентна госпіталізація; планова госпіталізація, проведення діагностичних тестів та лабораторних досліджень; експертиза тимчасової непрацездатності; терапевтичне та оперативне лікування, у тому числі перебування у відділенні інтенсивної терапії; реанімаційні заходи, проведення медичних процедур і маніпуляцій; оплата харчування; оформлення медичної документації; консультативна допомога висококваліфікованих фахівців; розміщення в стаціонарі; курирування стаціонарного обслуговування Застрахованих осіб лікарем Асистансу, забезпечення медикаментами та витратними матеріалами при стаціонарному лікуванні; доставка медикаментів.

До всіх програм медичного страхування, стоматологія докуповується окремо. Різниця в ціні буде базуватися знову-таки на величині страхової суми - коментує Ірина Васильєва спеціаліст зі страхування АСК «ІНГО-Україна».

При стоматології, покриваються наступні послуги: огляд лікаря-стоматолога; діагностичні дослідження, включаючи рентген-діагностику; знеболювання (анестезія); постановка тимчасових і постійних пломб; терапевтичне і хірургічне лікування; видалення зуба; лікування слизової оболонки порожнини рота; лікування пульпіту, періодонтиту, пародонтозу, пародонтиту; лікування травматичних ушкоджень зубів і щелепи; зняття зубних відкладень; реставрація зуба; протезування в результаті нещасного випадку в рамках ліміту; підготовка до протезування в результаті нещасного випадку в рамках ліміту; екстрена нічна стоматологія; медикаментозне забезпечення; доставка медикаментів.

Нагадаємо, медичне страхування орієнтоване індивідуально для кожного Клієнта. Радимо спочатку звернутися до свого менеджера зі страхування, фахівець підбере для Вас оптимальну програму за медичними видатками та по ціновій політиці.

На сьогоднішній день недостатньо мати пару капсул з вітамінами і біодобавками, важливо мати повноцінну та якісну медичну страховку.