Новини

Медичне страхування: як правильно вибрати?

Сьогодні добровільне медичне страхування (ДМС) стає в Україні все популярнішим. Тому закономірно, що поліси ДМС пропонує все більша кількість страхових компаній. Таким чином, фізичній особі, яка бажає купити поліс ДМС, з кожним днем складніше розібратися в перевагах та недоліках програм, що пропонують страховики України.

 

Що необхідно зробити в першу чергу для здійснення вдалої покупки медичної страховки? Звичайно ж, слід вибрати надійного страховика. Оскільки ми знаходимося не у вакуумі, про найзначніші страхові компанії, як правило, говорять по телебаченню або пишуть в інтернеті. На них і варто звернути увагу насамперед. Для себе можна виділити п’ять чи більше страховиків, і дізнатися про їхні офіційні рейтинги на ринку страхових послуг. Далі, крім офіційних джерел, слід скористатися інформацією від родичів і знайомих, котрі вже користуються мед страховкою. Відомості, отримані від цих людей, можуть відіграти вирішальну роль при здійсненні остаточного вибору.

 

Після того, як уже зроблений вибір на користь конкретної страхової компанії, слід перевірити, настільки ефективно працює її служба взаємозв’язку з клієнтами. Колл-центр страхової компанії повинен бути доступний протягом усієї доби. До речі, це легко можна перевірити, здійснивши пару дзвінків, в тому числі – серед ночі.

 

І, нарешті, останній етап – підписання договору зі страховою компанією. При цьому необхідно проявити максимальну уважність, дослідити всі пункти договору зі страховиком, особливо перелік виключень зі страхових випадків. Якщо все окей – можна підписувати і користуватися страховкою на здоров’я.