Новини

Найнебезпечніші дороги світу

Вирушаючи подорожувати за туристичною путівкою, Ви свідомо відмовляєтеся від неймовірних вражень, досліджуючи нову країну на власному автомобілі.

Кожне місто індивідуальне, має свою історію і пам'ятки. Мало хто знає, але деякі дороги також можна віднести до архітектурного надбання країни.

 

Одні дороги відкривають невимовний вид, інші піддають незміцнілих автолюбителів в шок.

 

Пропонуємо Вашій увазі перелік найбільш небезпечних доріг в світі!

 

Отже, відкриває наш екстремальний список дорога в Болівії, яка славиться своєю назвою El Camino de la Muerte - "Дорога смерті» на іспанському.

«Дорога смерті» протяжністю в 70 км вже багато років наводить страх на жителів країни і на приїжджих туристів. Щорічно дорога забирає 250-300 людських життів, цьому, не дарма в 1995 році Міжамериканський банк розвитку охрестив її «найнебезпечнішою дорогою у світі».

 

На сьогоднішній день, ризикнути прокотитися по одній смузі дороги зі стрімкими схилами і відсутністю огорож, вирішують лише деякі любителі екстриму. З 1990 року «Болівійська дорога смерті» практично не використовується для регулярного пересування.

 

Найдовша дорога в світі, а за сумісництвом ще небезпечна - китайська «Дорога в небеса», відома також як «Дорога великих воріт» в Тянь Мен Шані, провінція Хунань.

Дорога піднімається на гору Тяньмень південніше міста Чжанцзяцзе, і є однією з найбільш вражаючих визначних пам'яток провінції Хунань. Ще одна її назва - «Дорога 99-ти поворотів». Дев'ять - щасливе число у китайській культурі, так як по міфології на небесах перебуває дев'ять палаців.

Найнижча ділянка дороги на 200 м нижче рівня моря, а найвища - вище на 1300 метрів. Не дивно, що на її спорудження пішло вісім років, починаючи з 1998-го року. Її вигини і повороти явно не для людей зі слабкими нервами.

 

Потрясає своєю красою і оглядом дорога Col de Turini на півдні Франції в Альпах. Дорога бере свій початок з приголомшливої серії гірських вершин, просуваючись все далі і далі, Ви проїжджаєте в ущелину з гірською річкою та крутий кам'яною стіною.


Дорога у Франції дуже відома не тільки завдяки своїм крутим поворотам, але й тому, що є частиною 32 кілометрового етапу ралі Monte Carlo Rally of WRC.

 

Погано орієнтуєтесь в місті або не ідеально знаєте ПДР, тоді дорога в Judge Harry Pregerson Interchange в Каліфорнії не для Вас. А якщо бути точніше, то її транспортна розв'язка.

  

Розв'язка дозволяє обмін з чотирма шарами мостів складених у вельми складну мережу доріг, що дозволяє безперебійний потік автомобільного трафіку. За статистичними даними місцевої влади, розв'язка провокує від 10 до 30 ДТП за день. Недарма Judge Harry Pregerson Interchange в Каліфорнії вважається однією з найбільш складних транспортних розв'язок світу.

 

Їдучи подорожувати в Північну Італію, пам'ятайте, що Вас очікує дорога Pasubio (Віченца).

 

Якщо вірити історіям місцевих жителів, дорога побудована по слідах стародавньої секретної стежки. Дорога дуже небезпечна, оскільки, площа до неймовірного вузька, а через часту негоду ще й слизька.

 

Подорожуйте обережно і безпечно, але в, той же час не забувайте, здоровий екстрим - зміцнює нерви.