Новини

Грабіж квартир в Києві!

Останнім часом у Києві почастішали квартирні грабежі та крадіжки. Статистика, яку наводить Київський РВВС (районний відділ внутрішніх справ), вельми невтішна. Кількість випадків розкрадання особистого майна громадян збільшилася на 143%.

Найчастіше грабежі відбуваються в спальних районах Києва, а саме на Дарниці, Святошині, Солом'янці, Виноградарі, Сирці та Новобіличах. Трохи більш спокійні Печерський і Шевченківський райони. Хоча, і мешканці елітних районів Києва досить часто стають жертвами злодіїв. Як не парадоксально, і у злочинців є графік роботи, часто «працюють» вони по буднях, з 9 ранку і до 7 вечора. Крадіжки та грабежі все рідше відбуваються за наводкою і з використанням відмичок, затее почастішали випадки проникнення в квартири через вікна і не закриті двері, коли господарі просто вийшли на пару хвилин.

За статистикою, найчастіше з квартир виносять побутову техніку, ювелірні прикраси і заощадження власників житла. Як правило, злодіям потрібно не більше п'яти хвилин, щоб винести все найцінніше, тому страхування майна є дуже розумним підходом до охорони чесно придбаних речей. Також, Київський РВВС відзначає збільшення крадіжок особами, що пред'являють підроблені посвідчення працівників державних структур.

На Заході і в Європі страхування майна є нормою. У нас же багато хто не знає про таку послугу, економлять або просто покладаються на «авось». У той час як страхування в Україні готове запропонувати клієнтам якісні програми, щоб захистити нажите і не стати жертвою грабіжника. Тільки цивілізований страховий підхід здатний перемогти статистику, наведену вище.