Новини

Як заощадити на медичній страховці?

Добровільне медичне страхування (ДМС) поступово стае вибором все більшої кількості громадян нашої країни. Але, як і при оплаті за будь-який товар або послугу, при купівлі даного виду страхового поліса всім хочеться отримати максимум можливостей, не переплачуючи.

 

Слід зауважити, що покупка самого дешевого поліса ДМС взагалі недоцільна, тому що включає тільки невідкладну медичну допомогу. Але деякі статті витрат можна все ж скоротити. Крім того, в деяких випадках страхові компанії надають клієнтам знижки.

 

Як правило, розраховувати на знижки можна при купівлі полісів ДМС для всіх членів сім'ї. Крім того, отримати знижку цілком ймовірно, якщо людина вже придбав в даній компанії поліс на інший вид страхування (наприклад, КАСКО, ОСАГО, страхування майна і т. д.).

 

 

Значною статтею економії може бути покупка поліса ДМС з франшизою. Але в цьому випадку, за надання деяких видів медичних послуг доведеться доплачувати. Також можна виключити субліміти на медикаменти. Це цілком доцільно.

 

Багато експертів при покупці поліса ДМС радять виключити з нього стоматологічні послуги. Розмір страховки все одно не покриє таких значних стоматологічних витрат, як протезування або коронка зуба.

 

Поліси ДМС для фізичних осіб, в тому числі - для дітей, складаються індивідуально. Тому є можливість не тільки заощадити, але і включити в поліс перелік найбільш затребуваних для конкретної людини медичних послуг, що значно важливіше.