Новини

Вартість медобслуговування в різних країнах

Страхова сума визначається з розрахунку вартості обслуговування медичних послуг. Ні для кого не буде секретом, що США витрачають на охорону здоров'я набагато більше інших країн - як у перерахуванні на частку ВВП, так і на душу населення. Саме з цієї причини, вартість одержуваних медичних послуг не з дешевих.

 

У страхуванні тарифи на оформлення медичної страховки в США одні з найдорожчих. В цілому річна медична страховка для американця сьогодні обходиться в 4479 $, а на родину - в 12 106 $, для подорожуючого в США вартість поліса буде близько 100-200 $. Якщо Ви вирушаєте на місяць у Штати, повинні розуміти, що виклик швидкої допомоги буде коштувати не одну сотню доларів. Саме з цього, варто задуматися - а не підозріла чи страхова сума в 20 000 $?! Прийнятною для США вважається страхова сума 50 000 $ і понад.

 

Що стосується інших країн, вчені неодноразово робили спроби порівняльного аналізу систем охорони здоров'я в різних країнах. За результатами більшості таких робіт Сполучені Штати виглядають неважливо, значно відстаючи в рейтингах від інших індустріально розвинених країн.

 

Тим не менше, подібні рейтинги слід сприймати скептично - з кількох причин. По-перше, багато їх творці вибирають ті сфери, де результати дослідження можуть підтвердити вже зроблені ними висновки, або ті напрямки, що найбільш важливі згідно з їх власними переконаннями. Так, в медицині фігурує посилання на дослідження Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ).

Відомим критерієм розвитку в галузі медицини є наявність кількості апаратів для магнітно-резонансної томографії (МРТ) та комп'ютерної томографії (КТ) на мільйон жителів. Нижче наводимо таблицю:

 

Запам'ятайте, чим більше розвинена країна, тим вище страхова сума рекомендується для оформлення медичного полісу. До уваги беруться показники загальної системи медичного обслуговування, наявність дорогих апаратів, ціни на медикаменти.

 

До прикладу, ми як страхова компанія, сміливо рекомендуємо Вам їхати відпочивати сім'єю до Франції, так як, французька система охорони здоров'я отримує вищий або один з вищих балів, а у рейтингу ВООЗ вона займає 1-е місце. Рекомендована страхова сума для даної країни 30 000 €.

 

Якщо Ви збираєтеся відвідати Італію, Вам слід знати, що в рейтингу ВООЗ національна система охорони здоров'я Італії займає 2-е місце. Але, при більш ретельному вивченні з'ясовується, що ця система випробовує серйозні труднощі, потерпає від сильного бюрократизму, безгосподарності і безладдя, для неї характерні нестримні зростання витрат і довгі черги на медичну допомогу. Дана проблема актуальна скоріше для жителів Італії, а для нас, як для подорожуючих - це обізнаність.

 

Вибирайте страхову суму чітко у відповідності з ціновою політикою на медичні витрати кожної конкретної країни, таким чином, Ви забезпечите свою сім'ю від можливості недострахування на випадок форс-мажорної ситуації.