Новини

Аквалангісти застраховані

Період з березня по кінець травня, вважається «оксамитовим» для відпочинку в Єгипті та інших африканських оазисах. В цей час погода не спекотна і дозволяє насолодитися принадами бездоганного Середземного та Червоного морів, побачити дивовижний підводний світ з його химерними мешканцями, які скидаються більше на космічних жителів, ніж на земних.

Прокат аквалангів в Африканських країнах - буденна справа. По приїзду Вам обов'язково запропонують побачити підводний світ Африки, і навряд чи Ви відмовитеся від подібної подорожі. Це правильно, тому що мета поїздки у всіх одна - відпочити і отримати нові відчуття. Занурення з аквалангом в повній мірі забезпечить і те й інше.

Але пам'ятайте, води Африки дуже небезпечні для людини, не кажучи вже про непідготовлених приїжджих туристів, які очікують зустріти нешкідливих і доброзичливих риб. У Вас відпочинок, а під водою повним ходом кипить життєвий цикл, хто кого їсть, хто навпаки ховається, а хто мріє спробувати Вас.

В Єгипті біля самого берега Ви можете зустріти морських їжаків, крилатку, рибу-їжака, морських змій, акул, мурен, електричних скатів, молюсків, морських анемонів, вся ця живність дуже отруйна. Зустріч з ними і безпосередньо фізичний контакт можуть викликати сильний опік або навіть летальний результат.

Та й саме занурення з аквалангом вважається одним з найбільш екстремальних занять! На загальне число тих, хто занурювався хоча б один раз з аквалангом, загиблих припадає більше, ніж аналогічне співвідношення у парашутистів.

Звичайно, при зануренні Вас інструктують і навчають правильному зануренню. Але на якісному інструктажі ризик не закінчується.

Небезпеки при зануренні з аквалангом:

1. Через пошкодження деталі у зв'язку з потраплянням чужорідного тіла, можуть бути проблеми в роботі дихального апарату. Як наслідок: повітря може подаватися з перебоями або не подаватися зовсім, або при вдиху замість повітря надходить вода. Непідготовлений 3-х місячними тренуваннями турист, просто запанікує.

2. Під водою у Вас може відбутися порушення реакції, координації.

3. Переохолодження.

4. Дуже недоречно може проявитися підвищений або сильно знижений артеріальний тиск.

5. При занадто швидкому спливанні з глибини (навіть невеликій), може статися баротравма. Баротравма - травма легенів через критичний тиск (розрив легеневих тканин). У 2009 році, біля узбережжя Хургади був відзначений випадок баротравми з туристом. Для багатьох випадок послужив уроком - горе-нирець піднімався всього з 5 метрів.

Перераховувати можна довго, та й навіщо, кожен розуміє, що ймовірність небезпеки є навіть при катанні на велосипеді і нерозумно відмовляти собі в новому вигляді екстремального відпочинку.

Якщо Ви свідомо вирішили занурюватися з аквалангом, не буде зайвим оформити спеціальний туристичний страховий поліс.

Наша компанія пропонує спеціалізований продукт для аквалангістів - «Акваполіс». Програма спеціально розроблена для ризиків при зануренні з аквалангом. Крім загальної якісної медичної допомоги, даний продукт покриває реабілітацію наслідків нещасного випадку в гіпербаричному центрі, лікування в декомпресійній камері, послуги дайв-медиків«Акваполіс» надає застрахованій особі доліковування за рахунок компанії за місцем постійного проживання - коментує Ірина Васильєва спеціаліст з продажів Подільського офісу АСК «ІНГО-Україна».

Страховий поліс для аквалангістів надає страхову суму за медичними показаннями у розмірі 50 000 у.о., по нещасному випадку 5000 у.о., безпосередньо з реабілітації в Україні 50 000 гривень, репатріацію на Батьківщину - 10 000 у.о.

Ціна туристичної страховки для аквалангіста на один день складає 35 $. Вирушаючи в семиденний круїз і плануючи один день присвятити зануренню з аквалангом, погодьтеся, ціна невелика.

Цінуйте і бережіть своє здоров'я і здоров'я близьких Вам людей.