Новини

А як страхували Лондонську Олімпіаду?

27 липня стартували тридцяті Олімпійські ігри, які проходили в Лондоні. Для тисяч спортсменів Олімпіада є показовим «виступом», а для переможців - точкою звіту нового життя.

 

Змагання проходили по 26-ти видах і 39 спортивних дисциплінах. Україну представляли 245 спортсменів, які виграли 6 золотих, 5 срібних і 9 бронзових медалей, посівши 14 командне місце.

 

Очевидці Олімпіади 2012 відзначають, все дійство було проведено на вищому рівні, організація заходів бездоганна, все це передбачувано, адже, як відомо - англійці завжди відрізнялися зайвою педантичністю.

 

Ретельно була продумана і організація безпеки Олімпіади. Як повідомляють ЗМІ, Великобританія задіяла близько 40 тисяч чоловік, включаючи 14 тисяч поліцейських і 17 тисяч військовослужбовців.

 


За 8 місяців до початку Олімпіади 2012 влада Великобританії проводила тендери серед найбільших страховиків на предмет страхування стадіонів, спортивних майданчиків, спортсменів, тренерів, обладнання, інвентарю.

 

У загальній складності бюджет безпеки Олімпіади-2012 склав близько 585 000 000 фунтів стерлінгів.

 

Найдорожчі внески по страхуванню перераховувалися на:

• майно (стадіони, спортивні майданчики, манежі, басейни)

• спортсмени

• інвентар

За статистичними даними, кожен четвертий спортсмен-олімпієць отримує серйозну травму в дні змагань. Саме тому тренера кожної з країн учасниць завчасно подбали про медичні страховки для спортсменів. Як правило, для спортсменів купуються медичні страховки зі страховою сумою не менше 200 000,00 гривень, обов'язково присутнє розширення для занять спортом. У комплект до медичної страховки організатори набували страхування від нещасного випадку на кругленьку суму. Відшкодування за даним видом виплачується лише в разі інвалідності або посмертно. За всі дні Олімпіади в жодного спортсмена не було зареєстровано групи інвалідності або випадку летального результату.


По завершенню Олімпіади 2012 на плечі страхових компаній ляжуть рахунки на відновлення сил спортсменів, так само як і оплата зламаного тяжкою працею змагань інвентарю.

 

За попередніми даними, з різних видів страхування страховики вже змушені відшкодувати вельми непристойну суму.