Новини

Складності медичного страхування, або навіщо потрібен медогляд?

Медичне страхування на сьогоднішній день досить відомий вид страхування, але поки що він асоціюється з процедурою оформлення стандартної страховки для подорожуючих. Це розуміння - помилкове. Так як по складності дані види страхування непорівнянні.

 

Добровільне медичне страхування (ДМС) відрізняється своєю функціональністю і набором страхових ризиків. Якщо з туристичного страхування, Ви страхуєте себе на випадок екстреного погіршення здоров'я, то в разі ДМС - страховка покриває будь-яке погіршення здоров'я, аналізи, огляди, консультації, операції, медикаменти, лабораторні обстеження.

 

Не поєднуйте поняття оформлення різних видів страхування. Для кожного окремого виду страхування, існують зобов'язання з боку страхової компанії. І слід розуміти, що є істотна різниця в зобов'язаннях туристичного страхування за кордоном, або страхування комплексних медичних витрат на території України.

Саме тому, процедура прийняття на медичне страхування складається з декількох етапів. У багатьох страхових компаніях Києва, для того, щоб застрахуватися, необхідно пройти плановий медогляд.

 

Медогляд оплачується самостійно клієнтом, як правило, вартість даної процедури коливається від 300 до 400 гривень. Деякі страхові компанії відшкодовують витрачену суму на медогляд, але за умови, що в результаті обстеження не виявлено ніяких патологій. Якщо медогляд припускає відхилення стану здоров'я від норми, в 99% буде застосовуватися надбавка до договору страхування. Слід також зазначити, що проходження медогляду немаловажний факт придбання медичної страховки.

 

Збираючись оформляти медичний страховий поліс, Ви повинні розуміти, що приховувати існуючі захворювання невигідно в першу чергу для Вас. Пояснимо чому. До прикладу, Ви приховали присутні захворювання і оформили медичну страховку без надбавки. На протязі страхового року, хвороба дає про себе знати і природним чином, Ви звертаєтеся в клініку по страховці. Лікарі в ході лікування визначають характер хвороби як хронічний. У 99,9% страхова компанія не покриває хронічні хвороби, якщо вони не були позначені в договорі спочатку. Надбавочний коефіцієнт за наявну хворобу дуже незначний, і плюсів набагато більше, ніж, здається на перший погляд. Ви заощаджуєте кошти, так як хронічні захворювання будуть покриватися страховкою. А на сьогоднішній день, обстеження, аналізи та медикаментозне супроводження хвороби коштує тисячі гривень.

 

Не дивлячись на плюси проходження медогляду перед страхуванням, все одно кожен з нас зайнята людина, і виділити з робочого графіку пару днів на проходження медогляду та оформлення договору, найчастіше - проблематично. Але все порівняно, адже коли Ви захворієте, знаходиться час і на прийом до лікаря і на неплановий похід в аптеку. Тому, важливо розуміти, що будь-яка процедура перед оформленням медичної страховки робиться не дарма, і на неї необхідно виділити час.

 

Також хочемо звернути увагу, наша компанія спростила процедуру оформлення ДМС. Замість проходження платного медогляду, ми пропонуємо заповнити кілька анкет-опитувальників, які займуть у Вас декілька хвилин часу. При позитивній відповіді про наявність захворювання, необхідно буде заповнити ще одну анкету. На підставі цього формується пропозиція для Вас, яка підлягає коригуванню за умовами з Вашої сторони.

На завершення, хочемо сказати, підходьте до питання медичного страхування серйозно, так як даний вид страхування гарант Вашого здоров'я.