Новини

Страхування тварин

Для багатьох людей домашні улюбленці прирівнюються до членів сім'ї, це неспроста, адже вони живуть нашим життям, безкорисливо люблять і в разі біди, незважаючи на вагу супротивника завжди готові захистити свого господаря. Саме тому, іноземні страхові компанії визнали не зайвим створити страхові продукти для домашніх тварин.

 

У США і Європі давним-давно успішно діє індустрія «все для тварин». Існують спеціальні кафетерії і ресторани для відвідування їх разом зі своїми чотирилапими друзями, в таких місцях не тільки діє допуск тварин, але й окреме меню. Салони краси для тварин настільки буденна справа, що ні в кого не виникає питання потреби підстригти чубок своїй болонці і підрівняти кігті коту. Ось і страховики не «мішки» підхопили вигідну хвилю, створивши цілий ряд програм страхування тварин.

 

Якщо говорити про загальне страхування тварин для фермерства (велика рогата худоба, птахи, кролики, коні), даний вид досить розвинений і в країнах СНД.

 

Але новоспечені програми страхування тварин призначені виключно для домашніх тварин:

Іноземні страховики пропонують наступні ризики для страхування:

• смерть домашньої тварини

• хвороба

• пропажа (в тому числі втрата) тварини.

Застрахувати свого улюбленця може абсолютно будь люблячий власник, в даному випадку на документи вихованця дивитися ніхто не буде. Звичайно, варто відзначити, що як і в будь-якому вигляді страхування зважуються всі передбачувані ризики. Тому, для прийняття на страхування страхова компанія, як правило, вимагає виписку від ветеринара. Якщо у тварини були помічені важкі хронічні захворювання, або схильність до певних хвороб, вартість страхового поліса буде вище звичайної. На ціну вплине також і вік тварини, місце та умови утримання. Деякі страхові компанії у співпраці з відомими брендами преміум кормів для тварин надають знижку на страховку, якщо в меню вихованця входить даний корм, ось така вигідна реклама.

 

Оцінюючи всі «ЗА» і «ПРОТИ» страхування домашніх вихованців, ми вважаємо даний вид страхування цікавий для обох сторін.