Новини

Клініки обслуговування для дітей до року

Багато батьків вже роблять вибір на користь приватних клінік для нагляду за дитиною до одного року. Проте подібних медичних установ зараз у Києві чимало і зупиниться на одній з них не просто. Іноді вирішальну роль відіграє порада друзів, що мають власного малюка, або рекомендації знайомого лікаря. Може допомогти і збір інформації в інтернеті. Але якось це все не дуже надійно, чи не так?

 

Існує більш простий спосіб вибрати кращу клініку для свого улюбленого малюка. Необхідно просто звернутися в одну з провідних страхових компаній, і купити поліс ДМС для дитини. Справа в тім, що страховики співпрацюють лише з відомими і перевіреними приватними медичними установами. Перш ніж укласти з ними договір, ретельно перевіряють, як мовиться, і їхнє обличчя, і виворіт.

 

Таким чином, медична страховка для малюка передбачає подвійну вигоду: по-перше – це можливість обслуговування в кращих приватних клініках, по-друге – покриття непередбачених медичних витрат у досить значному розмірі (до 300 000 гривень залежно від поліса).

 

Отже, в Києві страховики охоче співпрацюють з обслуговування дітей до одного року з такими клініками, як Медіком, Оберіг, Валерія, Наш доктор, Добробут, Вітацелл, ХелсіендХепі, Борис, Центральний Госпіталь МВС. Це не означає, що в Києві немає інших хороших дитячих медустанов. Однак між поняттями «хороший» і «кращий» є помітна різниця