Новини

Страховка для IPHONE

За статистичними даними аналітичних компаній - IPHONE лідери на ринку телефонії практично у всіх країнах. Саме IPHONE є предметом мрій молодого покоління і фетишем «статусності» більш дорослих людей.

 

У штатах IPHONE в кожної другої людини, в Європі з гаджетом ходить кожен сьомий, а в пострадянському просторі - кожен п'ятий.

 

Ось який ажіотаж справила нова модель IPHONE 5:

У зв'язку з такою популярністю телефону, американські страхові компанії вирішили взяти на страхування дітище Стіва Джобса.

 

Страховики пропонують програми страхування, з покриттям наступних ризиків:

 

• крадіжка (50% імовірності)

 

• брак телефону (16% імовірності)

 

При цьому, застрахувати телефон можна на 500,00 $ або на 1 000,00 $. Вартість страховки вельми недешева, але вже виходячи з наданих даних зарубіжних страховиків - продукт користується попитом.

 

Звичайно, адже плюс до страховки зараз пропонується подарунок на вибір - чохол або плівка для дисплея. Таким ось чином страхові компанії Америки йдуть в ногу з сучасними віяннями світу.

 

Цікавими умовностями придбання такої страховки, стали підвищувальні коефіцієнти для IPHONE, господарем, якого є дитина до 14 років, а також, той факт, що страхується лише новий телефон.

 

Позитивні фактори страхового продукту для IPHONE вже відчувають страхові компанії, адже це в рази підвищує популярність. У США дійсно ажіотаж .... відзначають зарубіжні репортери.

 

У страхуванні, новий продукт для телефонів - є на 100% революційним, оскільки, якщо це буде вигідно в широких масштабах обом сторонам, планується створення ряду програм і для решти фірм, що випускають телефонію.