Новини

Знижка на Автоцивілку 20%, 30%, 40%, хто більше???

На жаль, на сьогоднішній день ми ще досить часто помічаємо у людей мислення «а мені б дешевше», але ж питання йде не про номінал в тисячі гривень.

 

В середньому Автоцивілка для автомобіля з київською реєстрацією коштує 777,60 гривень, при 20%-вій знижці вартість поліса складе 622,08 гривні. За економію 155,52 гривень Ви ризикуєте залишитися ні з чим при настанні ДТП. До обманів і махінацій з Автоцивілкою дуже підходять фрази пов'язані з безкоштовним сиром. Маргарет Тетчер давним-давно визначила, що безкоштовні або дуже дешеві послуги, повинні асоціюватися з певною часткою обману. Тому, безкоштовний сир - це коли Вас обманюють, а дешевий - коли Ви ще й платите, щоб Вас обдурили. Погодьтеся, роздумувати, що краще шкіряне взуття за 800 гривень або дерматинове за 699 - недоцільно.

 

Природно ми можемо говорити про те, що якісна послуга коштує грошей, але в розрізі страхування, а мова йде про Автоцивілку, тарифи на даний вид страхування регламентовані Законом України. Тарифи з обов'язкового виду страхування (ОСЦПВ) розмежовуються різними коефіцієнтами, перемноживши які, Ви отримуєте вартість поліса. Відповідно, задумайтеся, чому документ контрольований державою Вам продається дешевше. Існує кілька схем, як може бути реалізована Автоцивілка зі знижкою 20%, 30% або 40%.

 

Схема № 1

 

Звичайно ж, у першій схемі мова піде про шахрайство. Деякі ділки підробляють поліс Автоцивілки, вписуючи назви відомих страховиків. При цьому з'ясувати, хто продав Вам підроблений поліс дуже складно, іноді неможливо. Само собою, дані Вашого авто і номер поліса Автоцивілки в базі страховика не числяться, тобто гроші за псевдо-страховку пішли в кишеню шахраєві, а весь тягар ДТП доведеться вирішувати Вам самостійно. Трохи неприємно?! Вірно, не реагуйте на привабливі знижки, у страхуванні розпродажів не буває.

 


 

Схема № 2

 

В автосалонах є агенти, які раді продати Вам автомобіль і на додачу «подарувати» ОСЦПВ. Справа в тому, що комісійна винагорода агента залежить скоріше від продажу авто, ніж від страховки. Гасло «купи автомобіль і отримай в подарунок Автоцивілку» звучить заманливо для покупців. Але не спокушайтеся, згадуйте приказку про сир, ціна ОСЦПВ закладена у вартість автомобіля. Слід зазначити, що в Києві ця схема використовується вкрай рідко, мабуть, цей маркетинговий хід поки не такий популярний.

 

Схема № 3

 

Продаж полісів, які через місяць-два виявляться «пустушками». Формула проста - є страхова компанія, яка знаходиться на стадії «майже банкрут», є недобросовісний менеджер, є Клієнт, що бажає придбати ОСЦПВ зі знижкою, як результат - вітаємо, Вас обдурили!

 

Найчастіше така ситуація може статися з невідомою страховою компанією, яка володіє одним видом ліцензії, але це не означає, що великі страховики не схильні до такого ризику. Просто банкрутами за статистикою частіше стають страхові компанії з маленьким статутним фондом і не зміцнілою базою клієнтів. В цьому випадку, як і у всіх інших, маячком тривожного сигналу буде «щедра» знижка на ОСЦПВ.

 

Схема № 4

 

Останнім часом всі стали жваво цікавитися фінансовою пірамідою «МММ», але мало хто знає, що подібна формула обману працює і в страхуванні. Наприклад, страхова компанія поки не банкрут, але фінансове становище нестабільне. За допомогою знижок на Автоцивілку страховик нарощує свою фінансову потужність на кілька страхових виплат, щоб не втратити ліцензію, решта грошей розходиться по гаманцях власників страхової компанії. Виграє той, кому пощастить отримати виплату, всі інші це проспонсорують - чим не фінансова піраміда?!

 

Схема № 5

 

Ми не раз писали про систему знижок та надбавок "Бонус-малус». Нагадаємо ще раз, що означають ці смішні словосполучення. «Бонус-малус» (знижка-надбавка) - система, що дозволяє страхувальникові (Клієнту) у разі безаварійної їзди протягом страхового року отримувати знижку, і надбавку в разі настання ДТП. По Автоцивілці система «Бонус-малус» регламентована Законом. Кожен застрахований автомобіль має свою історію знижок і надбавок, інформація про це позначається в полісі і вноситься в базу страховика. Перед тим як оформити поліс на наступний страховий рік, менеджер обов'язково повинен перевірити Вашу збитковість або беззбитковість і привласнити коефіцієнт «Бонус-малус». Якщо Вам одразу пропонують знижку 30%, за Законом, у Вас повинна бути безаварійна їзда протягом 6 років. Чи зможете це довести коли знадобиться виплата?!

 

Все геніальне має працювати на користь, а не на шкоду ..