Новини

Договір КАСКО - інструкція із застосування

Ми вирішили написати цю статтю, після недавньої розмови з нашим постійним клієнтом. Він не перший рік довіряє нам, і продовжує договір КАСКО. При черговому подовженні страховки на 2012 рік, він сказав: «дуже шкода, що протягом року, я не можу вписати свою дружину в страховий поліс, вона нещодавно отримала права, і такому новачкові їздити без страховки - просто гріх .. ». І ми поспішили відповісти на це питання.

Звичайно, можете!

За одну процедуру оформлення страховки КАСКО, іноді дуже проблематично встигнути розповісти клієнтам всі зручності страхування та користування договором.

Придбавши КАСКО з певним набором опцій і виставленими параметрами, страхувальник може протягом року змінювати деякі параметри.

Таке доповнення до договору називається - адендум.

Адендум - додаток, доповнення.

Як правило, адендум складається з одного аркуша формату А4, на ньому відображені зміни або доповнення до страховки, номер договору до якого він виписується, дата, підпис. Лист ділиться на дві частини, одна Клієнту, одна - нам.

Наприклад, якщо Ви захотіли додати в страховку КАСКО ще одного водія, чий стаж і вік більше ніж Ваш, адендум виписується безкоштовно.

Якщо ж, стаж і вік менше Вашого, адендум буде з доплатою.Чому так? Ми пояснимо ..

Справа в тому, що при розрахунку вартості страховки КАСКО, одним з основних факторів, що впливають на вартість, є дані допущених до керування водіїв. А саме, стаж водіння людини та її вік.

Далі, дія договору КАСКО поширюється по території України. Якщо Вам необхідно виїжджати на автомобілі за кордон, Ви можете зробити адендум на розширення території дії. За таке доповнення треба буде заплатити лише 1 гривню. І звичайно не плутайте поняття КАСКО і Зелена Карта. Друге, придбати потрібно буде в обов'язковому порядку, та як, це та ж автоцивілка, тільки в іншій країні.

Дуже частий випадок, втрата договору КАСКО. Проте чомусь часто клієнти без особливо ентузіазму вирішуються подзвонити в страхову компанію і запитати, що робити в такому випадку. У цьому немає нічого страшного, дублікат Ви отримаєте безкоштовно і дія договору жодним чином не припиняється.

Перераховувати всіляі додатки до страховки КАСКО можна дуже довго. Наша порада однозначна, обов’язково звертайтеся за додатковими питаннями до свого менеджера зі страхування, Вам нададуть потрібну пораду.