українська
Туристичне страхування
Страхові послуги «ІНГО» Подільське відділення

Туристичне страхування - гарантія отримання медичної допомоги без фінансових затрат, все оплачує страхова компанія.

Чи збираєтеся всією сім'єю покататися на лижах в Карпатах?
Або може, ви хочете з друзями сплавитися по Південному Бугу на байдарках?
Або вперше спробувати покататися на параплані?

Вам тепер не потрібно збирати і в поїздку величезне аптечку на всі випадки життя. Ми позбавимо Вас від ризика виникнення непередбачених медичних витрат. СК «ІНГО» подбає про Вас і зробить активний відпочинок приємним і безтурботним.
Отримати консультацію фахівця
Оболонь
+380 (97) 180 88 88
Лівий берег
+38 096 495 15 15
Вартість страховки залежить від кількості днів, виду відпочинку і страхової суми.

У страхову суму закладені витрати з амбулаторного та стаціонарного лікування, включаючи витрати на екстрене стоматологічне лікування, організація і оплата евакуації за медичними показаннями. А також, включено страхування від нещасного випадку.

Ви самостійно можете розрахувати вартість свого медичного полісу. Тариф на один страховий день становить 16 гривень (без урахування заняття екстремальними видами спорту) Наприклад, Ви їдете відпочивати на 10 днів (10 х 16 = 160 грн.)

Всього 16 грн.\день - вартість Вашого безпечного відпочинку.

Купуючи за невелику вартість страховий медичний поліс, Ви маєте можливість в разі необхідності отримання екстреної медичної допомоги зв'язатися з цілодобовим сервісним центром СК «ІНГО», фахівці якого організують надання необхідної допомоги і забезпечать оплату всіх витрат безпосередньо в будь-яку з клінік України.
Питання
Як оформити туристичну страховку?
Можна оформити поліс онлайн. Для оформлення туристичної страховки необхідно заповнити дані поїздки (країну, терміни поїздки, кількість і вік туристів). Від цього залежить ціна і умови страхування. Після відображається вартість і після оплати електронний поліс відправимо на пошту.
Так само можете залишити заявку на сайті \ зателефонувати і менеджер допоможе визначитися з програмою страхування і відповість на всі питання.
Покриває договір туристичного страхування лікування в разі захворювання COVID-19 за кордоном?
Так, в кожен договір включений ризик захворювання COVID-19. Є тільки відмінність у страхових сумах в програмі OPTIMAL і PLATINUM.
Туристична страховка потрібна обов'язково при поїздці за кордон?
Так. Туристичну страховку запитують при проходженні прикордонного контролю на території іншої країни.
Що робити якщо залишилися в іншій країні довше, а страховка закінчується?
Можна оформити туристичний поліс на потрібну кількість днів додатково. Але при цьому важливо, щоб не було перерви в страхуванні. Наприклад, якщо поліс закінчується завтра, Ви вже сьогодні повинні оформити новий з наступної дати після закінчення.
Куди дзвонити при настанні страхового випадку?
Є два варіанти, в залежності від ситуації:
  1. На полісі є телефонні номери асистуючої компанії в країні перебування. Зателефонуйте і дотримуйтесь подальших рекомендацій оператора. Також є месенджери і пошта, куди можна написати. Асистуюча компанія працює 24 \ 7
  2. Викликайте місцеву швидку допомогу і пред'являйте страховий поліс в лікарні. А протягом 1 години обов'язково повідомте страхову компанію про подію, що відбулася.
Як відбувається виплата страхового відшкодування?
При настанні страхового випадку необхідно повідомити в страхову компанію і слідувати подальшим рекомендаціям. Якщо допомогу організовує за місцем страхова компанія, то Вам нічого не потрібно оплачувати. Інго оплачує витрати на надання медичної допомоги застрахованим.
Якщо ви самостійно оплатили вартість лікування - по поверненню в Україну потрібно подати заяву на виплату відшкодування в страхову компанію (до нього додаєте оригінали оплачених чеків). Після цього страхова компанія компенсує витрати на банківський рахунок.
© Інго. Всі права захищено
м. Київ, 02121
вул. Декабристів, 3,
2 поверх, офіс 215
E-mail: dek_office@ingo.ua
ЛІВИЙ БЕРЕГ
ПРАВИЙ БЕРЕГ
м. Київ, 04071
Поділ, вул. Константинівська, 2а, 4 поверх, офіс 400
E-mail: office@ingo.kiev.ua
Review Widget
Залиште ваші контакти
і ми зв'яжемося з вами
Залиште ваші контакти
і ми зв'яжемося з вами
Залиште ваші контакти
і ми зв'яжемося з вами